Dobre informacje w sprawie kontuzji Arkadiusza Milika

Bardzo dobre wieści docierają do nas z Włoch, gdzie rehabilitację przechodzi Arkadiusz Milik. Wszystko jest rzecz jasna związane z jego kontuzją, której nabawił się on przed kilkoma tygodniami, kiedy to uszkodził sobie kolano w meczu z Danią w ramach eliminacji mistrzostw świata, które za dwa lata odbędą się w Rosji. Wszystko wskazuje na to, że Polak ma się coraz lepiej i na boisko wróci szybciej, niż się wielu z nas mogło wydawać.

Powrót już w styczniu

Najnowsze informacje sugerują, że Milik na boisko być może wróci już w styczniu, choć trzeba mieć tutaj na uwadze, że jest to opcja najbardziej optymistyczna. Wydaje się mimo wszystko, że we Włoszech zbytnio z powrotem Polaka spieszyć się nie będą. Wprawdzie nie jest tajemnicą, że Napoli bez Milika nie radzi sobie najlepiej, to jednak najważniejsze jest tutaj to, aby napastnik reprezentacji doszedł do pełni sił i na boisko wrócił wtedy, kiedy będzie na to gotowy.

Co z reprezentacją?

Takie informacje muszą rzecz jasna cieszyć także i selekcjonera reprezentacji Polski Adama Nawałkę, choć trzeba mieć na uwadze, iż najwcześniej powołanie Milik dostanie na wiosnę. Wielu zastanawia się jednak nad tym, w jakiej formie będzie napastnik biało-czerwonych. Wcześniej wielu zauważało, że do takiej dyspozycji, jaką miał on ostatnio dojść będzie mu bardzo trudno i na pewno zabierze mu to długie tygodnie. Pojawiały się głosy, że w dobrej formie Milik może być gotowy na mecze eliminacyjne do MŚ w Rosji, które odbędą się jesienią przyszłego roku, choć najprawdopodobniej tyle na jego kolejne bramki czekać nie będziemy musieli.

2 komentarze